Firma Unlimited Technology s.r.o. byla založena jako technicko-obchodní firma s cílem rozvinout široké obchodní oblasti a stát se slavnou mezinárodní společností.

Obchodní filozofie: Služba orientovaná na zákazníka s poskytnutím nejlepší kvality prodávaných produktů a neustálá jejich inovace.

Hlavní produkty: Separátory, Antikorozní prostředky, Čisticí prostředky, Maziva a další chemické výrobky. Všechny produkty prošly ekologickými testovacími standardy. Oceňujeme podporu našich pravidelných zákazníků, a tak můžeme mít vynikající produktovou pověst. Maximalizujeme výhody pro pravidelné zákazníky, vytvořit win-win obchod!

Základní normy: Vytvořit inteligentní prostředí, snaha o rozvoj zaměstnanců, založit dobrou klientskou základnu a usilovat o úspěch zákazníka.

Princip kvality: Kvalita je život firmy. Na prvním místě „kvalita“ je obchodní filozofie.

Princip zákazníka: Koncept firmy Unlimited Technology „zákazník na prvním místě, nejlepší servis“.

Lidské hodnoty: Důraz na zaměstnanecký-centrický management, učit se respektovat, porozumět a starat se navzájem. Skrz efektivní stimul pro zaměstnance dávat plnou podporu k iniciativě, entuziasmu a tvořivosti a maximalizovat potenciál zaměstnanců pro lepší výkony.

Unlimited Technology důrazně podporuje podnikového ducha.

Firemní cíl: Prvotřídní úroveň, prvotřídní výhody, vytvořit nejkvalitnější účast.
Pro zaměstnance: Osvoboďte mysl, pracovat tvrdě pro nejlepší kvalitu a službu.
Podnikání: My máme kuráž inovovat a stát se mezinárodní firmou.
Zasvěcení: Oddanost povinnosti, loajální k společnosti.
Duch vzájemnosti: Respektujte se navzájem a staňte se sjednocení.